אנו זקוקים לעזרתכם!

בדף זה תמצאו רשימה מלאה של אפשרויות לתמיכה בקונסרבטוריון הסדנה. 

מלגות

קרן המלגות של קונסרבטוריון הסדנה מאפשרת לנו להעניק חינוך מוזיקלי ברמה הגבוהה ביותר לכל ילד וילדה בעלי אהבה למוזיקה.

אנו מאמינים כי חינוך אמנותי מותיר חותם משמעותי בחייהם של כל הילדים ומשמעותי במיוחד לילדים נצרכים. באמצעות המוזיקה הם יכולים לבטא את רגשותיהם, להשתמש ביצירתיות ובכשרון שלהם ולפזר יופי ושמחה מסביבם. אנו מוקירים תודה לכל מי שהופך חלום זה למציאות לכל כך הרבה מילדי ירושלים המיוחדים, ומזמינים אתכם להשתתף בהגשמת חזון זה.

חינוך מוזיקלי הינו תהליך ארוך טווח, ובכדי להבטיח יציבות והמשכיות הוא אף דורש מימון מתמשך. התכנית החינוכית אותה אנו מציעים, והגישה האישית שלנו כלפי כל ילד וילדה, עולות בכסף רב. בזמן שהביקוש הולך וגדל, יכולתנו לספק מלגות לכל תלמיד המעוניין בהזדמנות שכזו מוגבלת בהתאם לכמות המימון החיצוני אותו אנו מקבלים.

מאחר וחינוך מוזיקלי הינו תהליך ארוך טווח וכרוך במאמץ רב, אנו נהיה אסירי תודה אם תשקלו מימון של מלגה לילד או ילדה, לתקופת זמן של שלוש שנים לפחות. זאת, בכדי לעזור לנו לעמוד במחויבותנו להעניק לכל התלמידים חינוך מוזיקלי ברמה הגבוהה ביותר לכל אורך לימודיהם אצלנו.

המלגות כוללות מימון של שיעורים פרטניים, שיעורי תיאוריה, תזמורות והרכבי מוזיקה קאמרית, סדנאות וכיתות אמן. בהתאם לצורך אנו אף מסייעים במימון הסעות לפעילויות מוזיקליות, חונכות אישית בבית, ואף רכישה של ציוד וכלי נגינה. מעבר לכך, תלמידינו מקבלים לכל אורך הדרך תמיכה אישית ומקצועית שעוזרת להבטיח את התפתחותם המוזיקלית ואת הצלחתם האישית.

– 5,000$ יממנו מלגת לימודים לילד/ה אחד/ת למשך שנה אחת בתכנית המוזיקה לילדי הקהילה האתיופית.
– 5,000$ יממנו מלגת לימודים לילד/ה אחד/ת למשך שנה אחת בתוכנית המוזיקה של הסדנה לילדים עם צרכים מיוחדים.
– 5,000$ יממנו מלגת לימודים לילד/ה אחד/ת למשך שנה אחת בתוכנית המצוינות המוזיקלית של הסדנה.
– 3,900$ יממנו מלגת לימודים לילד/ה אחד/ת למשך שנה אחת בתוכנית לימודים רגילה בקונסרבטוריון.
– אנו נודה לכל תרומה ובכל סכום לקרן המלגות של הקונסרבטוריון.

כלי נגינה

בעקבות מספר בקשות מחברינו ותומכינו היקרים, הקמנו את קרן הסדנה לכלי נגינה המוקדשת לתמיכה בצורך הנוכחי והמתמשך לכלי נגינה בקונסרבטוריון.

לחצו כאן כדי לראות את הרשימה והתיאור של הכלים להם אנו זקוקים, העלות שלהם ומה כבר נתרם עבור אילו כלים. כל כלי נגינה ברשימה זו ישפיע לאין ערוך על יכולתם של תלמידינו לצמוח ולהתפתח מוזיקלית בסדנה.

לתרומות המוקדשות לקרן הסדנה כלי נגינה, אנא ציינו זאת במפורש בתרומתכם.

להבהרות נוספות בנוגע לאופן בו ניתן לתרום או לייעוד תרומתכם, אנא צרו קשר עם רכזת המשאבים, בקי טיילור: becky@hassadna.com.

תזמורות

אנו זקוקים באופן דחוף לתמיכה בתזמורות כלי הקשת והנשיפה של הקונסרבטוריון.

– 27,750$ יתמכו בתזמורות כלי הקשת של הקונסרבטוריון במשך שנה אחת
– 27,750$ יתמכו בתזמורות כלי הנשיפה של הקונסרבטוריון במשך שנה אחת
– התמיכה כוללת משכורות למנצחי התזמורות, למדריכים, למורים ולרכזים, ומימון של נסיעות לאירועים מוזיקליים.

בניין חדש לקונסרבטוריון הסדנה

בעזרתה רבת הערך של הקרן לירושלים, קונסרבטוריון הסדנה תר אחר תמיכה לבניית בניין חדש. עיריית ירושלים הקצתה לקונסרבטוריון הסדנה מיקום נחשק ביותר בסמוך למוזיאון הטבע בשכונת המושבה הגרמנית היפה בעיר ירושלים. בתחרות שערכה הקרן לירושלים לתכנון הבניין זכה משרד האדריכלים “סיטון פלוס טנוס”, שעיצב תכנית בניין מרשימה העונה על צרכיו המקצועיים של מוסד חינוך מוזיקלי, יחד עם שילוב של יופי, אור וקהילתיות. הבניין החדש יכלול חדרי סטודיו מתקדמים לאימון ולחזרות: חדרי הוראה יחידניים, כיתות לשיעורי טרום-כלי, כיתות להוראת מוזיקה קאמרית ותיאוריה מוזיקלית, וכן אולמות לאימוני התזמורות, לכיתות אמן ולקונצרטים.

קראו את הכתבה שפורסמה על הבניין החדש באתר XNET:
https://xnet.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5677775,00.html?fbclid=IwAR3EAZfGpVRQ-YEOQmNJO1ka7dFcAd8PmgVIaaVZPVsYxUhh-M76K8-nHd8

למידע נוסף

אנא צרו קשר עם רכזת המשאבים בקי טיילור:
טל’: 02-5630017; אימייל: becky@hassadna.com; רחוב כ”ט בנובמבר 13, ירושלים, ישראל.