אברהם טריפה

אברהם טריפה, תלמידו של מיכאל גייזלר, הגיע לקונסרבטוריון הסדנה בגיל 8 וסיים את לימודיו בגיל 18, לאחר כעשר שנות לימודי כינור. במהלך שנים אלה הופיע אברהם בעשרות קונצרטים, תחרויות ואירועים מיוחדים באולמות המובילים בישראל. הוא הופיע כסולן עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית, וטס לארצות הברית, אנגליה, בלגיה, קנדה וספרד בכדי להופיע ולנגן עם מוזיקאים צעירים מכל רחבי העולם.

ִאנו אסירי תודה שזכינו בהזדמנות להעניק לאברהם את החינוך המוזיקלי האיכותי ביותר. אברהם הגיע להישגים כה מרשימים תודות לכישרון, להשקעה ולהדרכה של מורו, מר מיכאל גייזלר.

אברהם הופיע ברסיטל הסיום שלו בקונסרבטוריון בהצלחה רבה, מול קהל נרגש של משפחה וחברים שליוו אותו עם המון אהבה לאורך השנים. חבריו של אברהם מרביעיית המיתרים איתה ניגן במשך שש שנים בקונסרבטוריון הפתיעו אותו על הבמה ולבשו חולצות של שחקן הכדורגל האהוב עליו – ליונל מסי. הרסיטל היה לחגיגה מרגשת ועצמתית.
סיום לימודיו של אברהם בקונסרבטוריון סימלו גם את הגדילה ואת ההתבגרות של תכנית המוזיקה לילדי הקהילה האתיופית, וייצגו גם את ההצלחה המרובה וההישגים אליהם ניתן להגיע באמצעות עבודה קשה, חינוך איכותי, נחישות ואמונה.

אברהם שירת ביחידת המוזיקאים המצטיינים בצה”ל, הידועה במבחני הכניסה הקשים אליה. השירות כמוזיקאי מצטיין איפשר לאברהם, יוצא הקהילה האתיופית הראשון שהתקבל ליחידה יוקרתית זו, ללמוד במקביל באקדמיה למוזיקה בירושלים ובכך להמשיך את התפתחותו המוזיקלית והאמנותית גם במהלך שירותו הצבאי.

אברהם תמיד יהיה בן למשפחת הסדנה. אנו גאים בכל הישגיו, ונמשיך לעזור ולטפח את כישרונו בכל דרך שנוכל. הסדנה תמיד תהיה בית עבורו.

הקונסרבטוריון מהווה בית שני עבור תלמידי התכנית לילדי הקהילה האתיופית. רבים מהם מבלים את רוב ערביהם בקונסרבטוריון בשיעורים פרטניים, חזרות תזמורת, הרכבים, ועוד.