יחידת מוזיקאים מצטיינים בצה”ל

בכל שנה מתקבלים תלמידי הסדנה ליחידת המוזיקאים המצטיינים היוקרתית בצה”ל, מסלול המאפשר להם להמשיך בלימודיהם המוזיקליים במהלך שנות שירותם הצבאי.

קבלה לבתי ספר בינלאומיים מובילים ללימודים מתקדמים

בוגרי הסדנה ממשיכים את לימודים המוזיקליים במוסדות יוקרתיים בישראל ובחו”ל, כגון בית הספר ג’וליארד בניו יורק, מכון קרטיס למוזיקה בפילדלפיה, מכללת ברקלי לג’אז בבוסטון, אקדמיית ברנבוים-סעיד בברלין, ועוד.

תכניות מוזיקליות ופסטיבלים מובילים

תלמידי הסדנה משתתפים בתכניות ופסטיבלים יוקרתיים כגון תכנית פרלמן למוזיקה, קורס מוזיקלי בבית הספר ע”ש יאשה חפץ בלונדון ופסטיבל אספן בארה”ב.

קורסי האופרה בזלצבורג

בקיצים של 2018 ו-2019, כמה מתלמידי הסדנה זכו להזדמנות חד פעמית – להעלות אופרה שלמה בקורס קיץ מוזיקלי בעיר זלצבורג הקסומה, יחד עם עוד 30 תלמידי מוזיקה מכל העולם, בהנחייתם של מוזיקאים מהפילהרמונית של וינה. אנו אסירי תודה לקרן ליר ולקרן אמריקה-אוסטריה שהעניקו לתלמידי הסדנה את האפשרות להשתתף בקורסי הקיץ המדהימים הללו.

תעודת הוקרה מעיריית ירושלים

בינואר 2019 זכתה תוכנית המוזיקה לילדי הקהילה האתיופית בתעודת הוקרה מטעם המרכז העירוני לעולי אתיופיה בעיריית ירושלים. הזכייה הוקירה את פעילותה של תוכנית הקונסרבטוריון המקדמת אינטגרציה וחינוך של ילדי יוצאי הקהילה בירושלים. אנו אסירי תודה לעיריית ירושלים על הכבוד שבזכייה זו וגאים להיות חלק מן העשייה לקידום הקהילה בירושלים.

תזמורת כלי הקשת זוכה בפרס ראשון בוינה (2018)

תזמורת כלי הקשת של הקונסרבטוריון, בניצוחו של מיכאל גייזלר, זכתה בקיץ 2018 בפרס ראשון בפסטיבל הבינלאומי Summa Cum Lauda בוינה, אוסטריה.

קונצרט הגאלה לזוכי פסטיבל SCL, אולם המוזיקבריין, וינה, אוסטריה (2018)

צפו: תזמורת כלי הקשת זוכה בפרס ראשון בוינה

תזמורת כלי הנשיפה זוכה בפרס ראשון בוינה (2016)

תזמורת כלי הנשיפה של הסדנה, תחת ניצוחה של שגית מזוז ובהדרכתה של רונית ברמן, זכתה בקיץ 2016 בפרס ראשון בפסטיבל הבינלאומי Summa Cum Laude בוינה, אוסטריה.

קונצרט הגאלה לזוכי פסטיבל SCL, וינה, אוסטריה (2016)

תזמורת כלי הנשיפה זוכה בפרס ראשון באולם הקרנגי הול (2014)

תזמורת כלי הנשיפה של הסדנה, תחת ניצוחה של שגית מזוז ובהדרכתה של רונית ברמן, זכתה בפרס ראשון בפסטיבל הבינלאומי לתזמורות כלי הנשיפה New York Wind Band Festival באולם הקרנגי הול בניו יורק.

קרנגי הול (התמונה בחסות פסטיבל New York Wind Band Festival)

צפו: הופעת הזכייה של תזמורת כלי הנשיפה באולם הקרנגי הול